Доска объявлений
Дать объявление

Войти  |  ЗарегистрироватьсяПрокат авто на Тенерифе: Тенерифе Аэропорт Испанский остров Тенерифе расположился в Атлантическом океане. Он является самым большим и одним из самых живописных среди архипелага Канарских островов. Так что нет ничего удивительного в том, что ежегодно гости Тенерифе хотят взять в аренду автомобиль и покататься по острову.
E-mail: Пароль: Запомнить
Цена ($)
Свежие новости доски объявлений Simfo

Громада завжди поряд.


В Самарському районі одним із провідних підприємств є ВАТ «Завод Гранульованих Кормів», на якому лежить відповідальність за те, щоб птиця та худоба нашого району, області та країни були вчасно нагодовані, а ми з Вами любі земляки споживали якісну вітчизняну продукцію. Завод виробляє корма не тільки для українських споживачів, а й і для зарубіжних партнерів.

Директор ВАТ «Завод Гранульованих Кормів» Саранчук Микола Миколайович працює на підприємстві з перших днів його існування, понад 25 років. Спочатку на посаді начальника зміни, потім тривалий час начальником виробництва, а з 2007 року обіймає посаду директора, з яким успішно справляється. Микола Миколайович людина широкої душі, по можливості відгукнеться на прохання кожної людини, до роботи ставиться з великою відповідальністю, а кожен з працівників відноситься до свого керівника з глибокою повагою.

З 2008 року Сарачук Микола Миколайович є членом партії Всеукраїнського Обеднання «Громада», лідером якої є Лазаренко Павло Іванович. Основними задачами партії «Громада» є покращення рівня життя українців. Всі ми знаємо, що в Україні склалась непроста ситуація, і тому ми маємо допомагати та підтримувати один одного. І саме тому кожен з членів партії на своєму рівні, намагається зробити свій посильний внесок. Микола Миколайович також не стоїть осторонь проблем Самарського району і для покращення умов життя по можливості надає допомогу. Наприклад у 12 міській лікарні відремонтовано помешкання в рентген кабінеті, а саме замінені вікна та двері, приведенні до ладу стіни та підлога і тепер наші жителі користуються чистим, новим помешканням.

На кошти «Заводу Гранульованих Кормів» надається регулярна матеріальна допомога Самарському районному відділенню внутрішніх справ, бо зрозуміло, що коштів у бюджеті на підтримання матеріальної бази районної міліції на жаль не вистачає, і тому керівник підприємства радо оказує допомогу. Ми маємо пам’ятати, що міліція є невід’ємною та важливою складовою нашого життя, працівники органів міліції ризикують життям заради нашого з вами спокою.

В вересні була опрацьована одна із заявок мешканців вулиці Карагандинської, та були відремонтовані старі та додатково установленні нові лавочки та столи і зараз жителі цієї вулиці: і пенсіонери, і мами з маленькими дітками мають змогу сидіти у себе в дворі та дихати свіжим повітрям, а не шукати притулку де інде. За цією адресою були проведенні роботи по ремонту каналізаційного колодязя; а також було зроблену відмостку біля будинку та ліквідовано сухостої на подвір’ї, і тепер всі вищеперераховані проблеми не дошкуляють жителям вулиці Карагандинської.

Микола Миколайович вважає, що діти та молодь неодмінно повинні займатися спортом для фізичного розвитку та кращого самопочуття і тому, коли була отримана заява від жителів вулиці Вознюка щодо ремонту тенісного столу, то прохання було виконане відразу і також були відремонтовані столи та лавочки, ми маємо надію що діти та їх батьки з радістю будуть користуватися новим надбанням.

Не були залишенні без уваги і ветерани Великої Вітчизняної Війни ж/м Старої Ігрені. Раді ветеранів були виділені кошти на святкування 9 травня. Це лише маленька краплина того, чим ми повинні завдячувати нашим дорогим та шановним ветеранам, кожен з нас має пам’ятати, що пройшли наші дідусі і бабусі, щоб ми жили в спокої та щасті. Будемо прикладати максимум зусиль, щоб мати змогу допомагати та підтримувати ветеранів кожного дня.

Духовний світ кожної людини важливий для всього нашого суспільства в цілому та зокрема, це те, що батьки мають вкладати в дітей з самого дитинства і тільки тоді ми будемо більш співчутливі та добрі один до одного. Вважаю за необхідне, щоб в школах більше виховних годин приділялось духовному вихованню. Занадто багато вільностей в нашому нинішньому світі, маємо дотримуватися певних рамок. Саме з цих міркувань Микола Миколайович допомагає в розвитку храму Святого Миколая, розташований на ж/м Стара Ігрень, який являється історичним пам’ятником архітектури.

На останок хотілось би зауважити, що кожне побажання мешканця Самарського району буде прийняте до уваги. І тримаючись гуртом, всі сподівання будуть виправданні, а всі цілі будуть досягнені!
Автор николай кожушко
23.09.2010
Просмотров объявления : 1212

Новые объявления:


Новости доски Simfo


Информация

Доска объявлений Украины (Киев, Днепропетровск, Донецк, Харьков, Запорожье, Одесса, Крым...), Россия (Москва, Санкт-Петербург...), Беларусь (Минск...) и других стран СНГ

Бесплатные объявления

|

Дать объявление

|

Объявления