Доска объявлений
Дать объявление

Войти  |  ЗарегистрироватьсяПрокат авто на Тенерифе: Тенерифе Аэропорт Испанский остров Тенерифе расположился в Атлантическом океане. Он является самым большим и одним из самых живописных среди архипелага Канарских островов. Так что нет ничего удивительного в том, что ежегодно гости Тенерифе хотят взять в аренду автомобиль и покататься по острову.
E-mail: Пароль: Запомнить
Цена ($)
Свежие новости доски объявлений Simfo

Бригинець: «Питання Лаври і вул. Мазепи знову стає актуальним


Питання передачі Києво-Печерської Лаври в державну власність і перейменування вул. Мазепи на вул. Лаврську знову стає актуальним.

«Я сподіваюся, що О.Попов доведе справу до кінця, а не відмовиться від своєї ідеї – відмінити неправомірні рішення прийняті Київрадою 8 та 15 червня, коли дізнається що питання, які він хоче відмінити приймались в інтересах Партії Регіонів, зокрема В.Януковича», - заявив О.Бригинець.

«Безумовно спроба О.Попова навести лад в ситуації із внесенням питань з голосу – це хороша ідея, яку опозиції Київради так і не дали впровадити. Він правильно розуміє, що на останніх двох сесіях були прийняті доленосні питання: крім земельно-дерибанських питань, що приймались з порушенням регламенту,ь проголосували також і за передачу в державну власність Києво-Печерської Лаври та перейменування вул. Мазепи», - зазначив О.Бригинець.

8 липня 2010 в ході пленарного засідання сесії Київради радник Президента України, депутат Київради В. Журавський вніс питання про перейменування частини вулиці Івана Мазепи, що пролягає від площі Слави до площі Героїв Великої Вітчизняної війни, у вулицю Лаврську. 15 липня Київрада передала в державну власність комплекс Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника - проект рішення прийняли з порушенням правил регламенту Київради і з голосу - питання не розглядалося на комісії з питань культури і туризму.

«Якщо Лавра залишиться муніципальною власністю то у митців з’явиться шанс залишитись працювати в приміщеннях заповідника у чому їм було відмовлено відразу по прийняттю Київрадою рішення про зміну власника. Також зникне питання про виселення музеїв з території заповідника. Так само припиниться боротьба навколо скандального питання щодо перейменування вул. Мазепи», - зауважив О.Бригинець.

Депутат передбачив, що ймовірність того, що рішення відмінять близька до нуля, і можливо зазначена заява першого заступника КМДА є лише піаром. Щодо спроби відміни земельні питань - це «розборки» в середині команди – Черновецько-Януковича - коли земельну ділянку дали одному, а не іншому.
«Якщо ж О.Попову все ж вдасться здійснити відміну цих рішень, я як людина, яка виступає, проти методів керування Києвом яких дотримується Партії Регіонів, готовий потиснути йому руку», - додав О.Бригинець.

В.о. голови КМДА Олександр Попов заявив про те, що КМДА звернулася до столичної прокуратури з проханням розглянути скасування рішень Київради з питань, які були внесені з голосу на сесіях 8 і 15 липня і заборонить подальше внесення з голосу питань до порядку денного сесій Київради.
Автор Сашко Сальный
16.08.2010
Просмотров объявления : 1374

Новые объявления:


Новости доски Simfo


Информация

Доска объявлений Украины (Киев, Днепропетровск, Донецк, Харьков, Запорожье, Одесса, Крым...), Россия (Москва, Санкт-Петербург...), Беларусь (Минск...) и других стран СНГ

Бесплатные объявления

|

Дать объявление

|

Объявления