Доска объявлений
Дать объявление

Войти  |  ЗарегистрироватьсяПрокат авто на Тенерифе: Тенерифе Аэропорт Испанский остров Тенерифе расположился в Атлантическом океане. Он является самым большим и одним из самых живописных среди архипелага Канарских островов. Так что нет ничего удивительного в том, что ежегодно гости Тенерифе хотят взять в аренду автомобиль и покататься по острову.
E-mail: Пароль: Запомнить
Цена ($)
Свежие новости доски объявлений Simfo

БЮТ вимагає виконати рішення Київради про 50% надбавку працівникам культури


Депутатська фракція «Блок Юлії Тимошенко» у Київраді вимагає від керівництва КМДА виконати рішення міської ради від 20 грудня 2007 року про 50% щомісячну надбавку до заробітної плати працівникам закладів культури і мистецтва комунальної власності міста Києва. 3 роки тому воно було проголосоване депутатським корпусом Київради, але досі не підписане мером Л.Черновецьким і тому не виконується.

Про це поінформував депутат фракції «Блок Юлії Тимошенко» у Київській міській раді, голова постійної комісії з питань культури та туризму Олександр Бригинець.

«Рішенню, прийнятому Київрадою, про 50% надбавку працівникам культури скоро виповниться 3 роки, проте його досі не підписав мер. Це означає, що всі ці роки працівники культури недоотримують суттєву частину зарплатні»,- зауважив О.Бригинець.

Голова профільної комісії нагадав, що культура – це одна найменш оплачуваних і проблемних сфер у м. Києві. Також заклади культури та профспілки працівників культури регулярно потерпають від спроб виселення із займаних приміщень.

«Хочу звернути увагу нинішньої влади на цю проблему. Залишити ситуацію в тому вигляді, в якому вона є зараз, неможливо. По-перше, через неприпустимість невиконання рішення Київради. По-друге, нова команда, яка нібито намагається відсторонитись від проколів Черновецького, повинна відновити справедливість перед працівниками культури, які не отримали належного їм фінансування», - заявив О.Бригинець.

Депутат нагадав, що замість декларування турботи про киян команда О.Попова, виконавши рішення Київради від 20 грудня 2007 року «Про встановлення надбавки до заробітної плати працівникам закладів культури і мистецтва міста Києва» на рівні 50%, зможе продемонструвати власні реальні дії для покращення життя городян м.Києва.
Автор Сашко Сальний
29.07.2010
Просмотров объявления : 1663

Новые объявления:


Новости доски Simfo


Информация

Доска объявлений Украины (Киев, Днепропетровск, Донецк, Харьков, Запорожье, Одесса, Крым...), Россия (Москва, Санкт-Петербург...), Беларусь (Минск...) и других стран СНГ

Бесплатные объявления

|

Дать объявление

|

Объявления