Доска объявлений
Дать объявление

Войти  |  ЗарегистрироватьсяПрокат авто на Тенерифе: Тенерифе Аэропорт Испанский остров Тенерифе расположился в Атлантическом океане. Он является самым большим и одним из самых живописных среди архипелага Канарских островов. Так что нет ничего удивительного в том, что ежегодно гости Тенерифе хотят взять в аренду автомобиль и покататься по острову.
E-mail: Пароль: Запомнить
Цена ($)

Шумоізоляція Чернівці. Шумоізоляція ціна по Чернівцях.


Звукоізоляція квартири в Чернівцях. Шумоізоляція стелі, стін. Шумоізоляція дверей по Чернівецькій області. Шумоізоляція купити по Чернівцях. Шумоізоляція стін м. Чернівців.

Створити позитивну атмосферу у будинку можна не лише за допомогою хорошого інтерєру, але і спокою, умиротворяючої тиші. Проте не усім дані хороші сусіди - за стіною постійні сварки, плаче дитина, через поверх проходять шумні дискотеки.

Ці проблеми можна легко вирішити за допомогою хорошої віброізоляції. Наші фахівці займуться цим питанням - результат буде гідним. Виконаємо усі маніпуляції швидко і якісно.

У своїй роботі ми використовуємо різні матеріали для досягнення ідеального ефекту - металеві профілі, гіпсокартон, сэндвич-панелі, полімерні прокладення, фанера, піноблоки, акустична вата, спеціальні мембрани та інше.

Наші фахівці можуть грамотно створити спеціальні конструкції, зєднати панелі і розчини для досягнення побажань клієнта.

Ми обслуговуємо різні приміщення - кафе, бари, квартири, котеджі, лікарні, офіси, магазини, дома та інше. Кожен випадок індивідуальний і вимагає оригінального рішення за акустичними законами і будівельними нормами.

Ми спроектуємо план по вашій будівлі, прорахуємо ідеальне інженерне рішення, раціонально розподілимо усі конструкції, і позбавимо вас від докучливого шуму. Дзвоніть нашим операторам, щоб уточнити деталі і вартість!

Працюємо без свят і вихідних з 8.00 до 18.30!
Актуальні номери для звязку:

( 050 ) 420 – 58 – 63
( 067 ) 640 – 52 – 48
( 063 ) 346 – 82 – 22


Населенный пункт (город): Черновцы

Услуги Объявление не актуально
Просмотров объявления -157

Функции объявления: Шумоізоляція Чернівці. Шумоізоляція ціна по Чернівцях.


Похожие объявления
 

Новые объявления:


Новости доски Simfo


Информация

Доска объявлений Украины (Киев, Днепропетровск, Донецк, Харьков, Запорожье, Одесса, Крым...), Россия (Москва, Санкт-Петербург...), Беларусь (Минск...) и других стран СНГ

Бесплатные объявления

|

Дать объявление

|

Объявления