Доска объявлений
Дать объявление

Войти  |  ЗарегистрироватьсяПрокат авто на Тенерифе: Тенерифе Аэропорт Испанский остров Тенерифе расположился в Атлантическом океане. Он является самым большим и одним из самых живописных среди архипелага Канарских островов. Так что нет ничего удивительного в том, что ежегодно гости Тенерифе хотят взять в аренду автомобиль и покататься по острову.
E-mail: Пароль: Запомнить
Цена ($)

Виготовлення пружин під замовлення. Пружини натискні, відтяжні недорого. Доставка


Швидко, якісно і недорого виготовимо пружини натискні, відтяжні, кручення під замовлення в реальних кількостях, в одиничних екземплярах замовлення не приймаються. Пружини для батутів, пружини для пневматики, пружини для насосів човнових, пружини для КП- 120, КП- 130, КП- 250 вже є в наявності. Також у великому асортименті є пружини для сільгосптехніки і тракторів, агрегатів, пристроїв і пристосувань. Усі пружини виготовляються з відмінного пружинного дроту, усі пружини термооброленні. Відправка пружин здійснюється щодня транспортними компаніями по їх тарифах. Оплата в зручній формі, можливий безготівковий розрахунок з ПДВ. Можете підібрати пружини за параметрами на нашому сайті капкан.уапром Відправка пружин у будь-яких кількостях. Звертайтеся до нас по телефонах і в робочі і у вихідні дні.


Населенный пункт (город): Все города Украины0503020058
0679136244
Харків Доставка по всій Україні від 1 шт
Сайт: www.kapkan.uaprom.net Переходов на сайт: 56

Виготовлення пружин під замовлення. Пружини натискні, відтяжні недорого. Доставка
Виготовлення пружин під замовлення. Пружини натискні, відтяжні недорого. Доставка


Продам Дата подачи объявления: 31.05.2022 г. (Дата окончания публикации бесплатного объявления: 27.11.2022 г.)
Просмотров объявления -1019

Функции объявления: Виготовлення пружин під замовлення. Пружини натискні, відтяжні недорого. Доставка


Похожие объявления
 

Новые объявления:


Новости доски Simfo


Информация

Доска объявлений Украины (Киев, Днепропетровск, Донецк, Харьков, Запорожье, Одесса, Крым...), Россия (Москва, Санкт-Петербург...), Беларусь (Минск...) и других стран СНГ

Бесплатные объявления

|

Дать объявление

|

Объявления