Доска объявлений
Дать объявление

Войти  |  ЗарегистрироватьсяПрокат авто на Тенерифе: Тенерифе Аэропорт Испанский остров Тенерифе расположился в Атлантическом океане. Он является самым большим и одним из самых живописных среди архипелага Канарских островов. Так что нет ничего удивительного в том, что ежегодно гости Тенерифе хотят взять в аренду автомобиль и покататься по острову.
E-mail: Пароль: Запомнить
Цена ($)

Оренда і прокат авто Івано-Франківськ, Яремче, Буковель. Кращі ціни і умови від RentMyCar


Оренда і прокат авто Івано-Франківськ, Яремче, Буковель. Кращі ціни і умови від RentMyCar.


• Оренда авто в Івано-Франківську від 17 євро на добу. Технічно справний, чистий, заправлений і застрахований автомобіль від компанії -RentMyCar-.

• Оренда авто в нашій компанії — це нові і доглянуті моделі, вік яких не перевищує 5-ти років. Пропонуємо відмінні ціни на оренду автомобілів і сервіс

• Наша пропозиція-це Оренда без застави всього за 15-30 хвилин. Навряд чи зможете знайти в Івано-Франківську пропозицію краще.

• У нашій компанії ви можете взяти автомобіль напрокат як з водієм, так і без нього. Машини доступні в автопарках в аеропорту Івано-Франківська, так що ви швидко зможете сісти за кермо і відправитися у справах.

• Також ви можете замовити автомобілі різних класів з доставкою в потрібне місце. Всі наші автомобілі подаються в зразковому стані і після мийки. Залишається тільки сісти і поїхати. Оренда авто в Івано-Франківську — практичний спосіб пересування по місту.

Наш адрес: Євгена Коновальця 264а, Івано-Франківськ


Населенный пункт (город): Ивано-Франковск

Услуги Объявление не актуально
Просмотров объявления -216

Функции объявления: Оренда і прокат авто Івано-Франківськ, Яремче, Буковель. Кращі ціни і умови від RentMyCar


Похожие объявления
 

Новые объявления:


Новости доски Simfo


Информация

Доска объявлений Украины (Киев, Днепропетровск, Донецк, Харьков, Запорожье, Одесса, Крым...), Россия (Москва, Санкт-Петербург...), Беларусь (Минск...) и других стран СНГ

Бесплатные объявления

|

Дать объявление

|

Объявления