Доска объявлений
Дать объявление

Войти  |  ЗарегистрироватьсяПрокат авто на Тенерифе: Тенерифе Аэропорт Испанский остров Тенерифе расположился в Атлантическом океане. Он является самым большим и одним из самых живописных среди архипелага Канарских островов. Так что нет ничего удивительного в том, что ежегодно гости Тенерифе хотят взять в аренду автомобиль и покататься по острову.
E-mail: Пароль: Запомнить
Цена ($)

Столярні роботи Львів, столярна майстерня у Львові


Столярний цех Львів, послуги теслі по Львову, столярні вироби в місті Львів, збірка меблів, робота з деревом м.Львів, столярне виробництво Львів, паркетна дошка.
Важливим і незамінним моментом в кожному ремонті є послуга столяра. Саме тесля може швидко і якісно упорядкувати будь-яке приміщення, придавши квартирі або дачі затишну атмосферу, а офісу або виробничому обєкту впорядкованість і класичну стриманість.
Наша компанія вже впродовж багатьох років займається теслярством, в тому числі є столярна майстерня у Львові. За цей період нам вдалося зібрати справжніх майстрів, які люблять свою справу і відносяться до кожного замовлення з душею.
Майстри використовують в своїй роботі, набуті знання, досвід і сучасні інструменти. Все це дає в сумі відмінний результат, який завжди задовольняє навіть найвибагливіших клієнтів.
Тому, якщо Вам необхідно полагодити двері, зібрати меблі або встановити карниз, то неодмінно зверніться до нас. Крім цього, ми пропонуємо:
• Укладання паркетної дошки та ламінату;
• Монтаж міжкімнатних, вхідних і дверей-гармошок, вікон, підвіконь, захисних куточків, плінтусів, наличників, луток, дверних ручок;
• Врізка вирізка замків;
• Обшивка балконів, гаражів, бань, саун;
• Виготовлення меблів, шведських стінок, екстерєрної фурнітури (альтанки, лавки, садові меблі, пісочниці, дитячі «грибочки»);
• Реставрація, ремонт, покриття лаком антикварної меблювання.
Беремося за роботу з будь-яким сортом дерева, як з дорогим і натуральним (дуб, сосна, модрина, ясен), так і з бюджетними варіантами (фанера, дсп, осб).
Для замовлення столярні роботи Львів телефонуйте нашому менеджеру з 8.00 до 18.30. Він розповість Вам про наші ціни, терміни і умови роботи. Обовязково телефонуйте!


Населенный пункт (город): Львов

Продам Объявление не актуально
Просмотров объявления -198

Функции объявления: Столярні роботи Львів, столярна майстерня у Львові


Похожие объявления
 

Новые объявления:


Новости доски Simfo


Информация

Доска объявлений Украины (Киев, Днепропетровск, Донецк, Харьков, Запорожье, Одесса, Крым...), Россия (Москва, Санкт-Петербург...), Беларусь (Минск...) и других стран СНГ

Бесплатные объявления

|

Дать объявление

|

Объявления