Доска объявлений
Дать объявление

Войти  |  ЗарегистрироватьсяПрокат авто на Тенерифе: Тенерифе Аэропорт Испанский остров Тенерифе расположился в Атлантическом океане. Он является самым большим и одним из самых живописных среди архипелага Канарских островов. Так что нет ничего удивительного в том, что ежегодно гости Тенерифе хотят взять в аренду автомобиль и покататься по острову.
E-mail: Пароль: Запомнить
Цена ($)

Англійська Бровари, курси іноземних мов English School в броварах


Давно мрієте вивчити англійську? Курси іноземних мов English School пропонують здійснити Вашу мрію та поринути в дивовижну пригоду по освоєнню іншомовної лексики, граматики та вимови! Ми перетворимо вивчення мови в захопливе та цікаве хобі, а не в рутинну необхідність. Наші викладачі допоможуть Вам подолати мовний бар’єр, а носій мови розповість про культуру традиції та побут іншомовної країни та допоможе покращити вимову. Отже, для тих, хто любить спілкуватися та заводити нові знайомства, пропонуємо групові заняття (2-5 чоловік у групі ) . За бажанням пропонуємо індивідуальні заняття. Якщо ж Ви і Ваші колеги бажаєте осягати знання на робочому місці, наші викладачі проводитимуть корпоративні заняття у вашому офісі. Графік занять буде підібрано згідно з Вашими побажаннями. Ми робимо англійську доступною кожному!


Населенный пункт (город): Бровары(045 94) 34-594
(097) 786 77 85
(063) 592 68 58Сайт: www.schools.org.ua Переходов на сайт: 23

Услуги Дата подачи объявления: 03.06.2019 г. (Дата окончания публикации бесплатного объявления: 02.06.2020 г.)
Просмотров объявления -550

Функции объявления: Англійська Бровари, курси іноземних мов English School в броварах


Похожие объявления
 

Новые объявления:


Новости доски Simfo


Информация

Доска объявлений Украины (Киев, Днепропетровск, Донецк, Харьков, Запорожье, Одесса, Крым...), Россия (Москва, Санкт-Петербург...), Беларусь (Минск...) и других стран СНГ

Бесплатные объявления

|

Дать объявление

|

Объявления